úterý 29. dubna 2014

1.FP Praha - Efficenza AC 5:2

Posledním zápasem jsme vyrovnali vlastní, rok starý rekord, co se do počtu výher v řadě za sebou týká. Přesně před rokem jsme po sérii 5ti výher nad VŠSK MFF UK A, A.G.Č.V., Celtikem, Důchodci a Mystiq Dynamem ale narazili a od té doby jsme bohužel i zazdili postup do třetí ligy. Korunu všemu tomu pak nasadila prohra v posledním zápase, kde jsme mohli sami sebe poslat do třetí ligy ... To bychom ale nesměli prohrát.

Ale zpět do současnosti.

Poslední zápas byl hodně podobný utkání proti Démonům. Opět rychlé góly a relativně dobře odehraný poločas, pak ale přišel útlum a druhý poločas jsme jen dohrávali. Naštěstí soupeř nebyl tak kvalitní, aby toho dokázal využít a jen diskutoval, což logicky k vyrovnání nevedlo. A tak se zmohl jen na konečné snížení za stavu 1:5 a zápas skončil.

Čeká nás teď dvou týdenní pauza a pak Gladiators Beroun, v šílené dálce, na kraji Prahy. Doufám, že po následujícím zápase budu moct napsat, že série výher se rozrostla o další zářez!