čtvrtek 24. dubna 2014

Démoni za námi, Efficenza před námi!

Poslední zápas proti Démonům byl jako den a noc. První poločas jsme předvedli parádní výkon a poměrně lehce se dostávali do zakončení. Z toho pramenily i branky, díky kterým jsem se dostali do vedení 2:0 a dál pokračovali v chytré hře spočívající na pevné obraně a rychlých protiútocích. Druhý poločas byl však už o něčem jiném. Spíše než fotbalovost byla z naší strany vidět urputná obrana a snaha ubránit vedení. Šancí na zvýšení náskoku jsme i tak měli poměrně dost, ale žádnou akci jsme k tíženému gólu nedovedli. A tak udeřil soupeř a snížil na nepříjemných 2:1. Zkušeností z Hanspaulky máme však více než dost, zápas jsme už de facto dohráli, udrželi vedení, ale hlavně získali opět plný počet bodů.

Zítra nás čeká aktuálně druhý tým tabulky a tedy i další důležitý zápas. Očekávají se opět plné tribuny, oslavné chorály, mexické vlny, dýmovnice, chorea a hlasité povzbuzování. Dle aktuálních informací již bylo prodáno 27 575 vstupenek a dalších 12 tisíc je jich rezervovaných. Zápas by měl být vyprodaný a to je pro nás závazek předvést kvalitní výkon! Let´s go!